Racing Moto

Racing Moto 1.2.8

Szaleńcza jazda po ruchliwej autostradzie

Zalety

  • Dynamika
  • Proste sterowanie i zasady
  • Szybko zmieniająca się sceneria

Wady

  • Gra jest mało rozbudowana

Dobry
7

Racing Moto to darmowa gra wyścigowa na Android. Polega na sterowaniu motorem i przemykaniu się pomiędzy autami na ruchliwej ulicy. Gra jest dynamiczna i zapewnia bardzo dużo emocji.

Zasady w Racing Moto są wyjątkowo proste. Gracz zasiada za kierownicą motoru i pędzi nim na złamanie karku przed siebie. Do dyspozycji mamy trzy pasy ruchu, po których pędzi mnóstwo aut. Największą trudnością jest uniknięcie zderzenia z innymi uczestnikami jazdy. Kierowcy lubią bowiem zmieniać pasy ruchu, co przy naszej prędkości może być sporym utrudnieniem. Efekt takiego zderzenia łatwo przewidzieć...

Racing Moto ma bardzo proste sterowanie. Do zmiany pasa ruchu używamy akcelerometru, a do przyśpieszenia tapnięcia. Gra ma czytelną grafikę, a sceneria zmienia się dosyć szybko, dzięki czemu nie ma mowy o znużeniu.

Racing Moto to bardzo sympatyczna, nieskomplikowana produkcja, która powinna ucieszyć fanów szybkich wyścigów. Gra się bardzo przyjemnie, a różnorodność tras sprawia, że szybko się nie znudzimy. Gra jest darmowa, więc można ją pobrać bez ryzyka!

Racing Moto

Download

Racing Moto 1.2.8

Opinie użytkowników o Racing Moto